Kurumsal

Şirket Profili

Gelişen çağ ve teknolojik ekipman olarak tasarımın yeri tamamen kalıbın gerçekleşme sürecinin ana başlangıcıdır. Bu anlamda firmamız tasarım bölümünün gerekli teknolojik yazılımlar konusunda 15 yıllık tecrübesi  ve alandaki akademik kariyeri ile üretim kalitesini ve hızını, minimum zamanda müşterilerimize sunabilecek  tasarımı gerçekleştirme  yetisi müşteri taleplerinin oldukça üzerindedir.

Pipefit 15 yıllık deneyimi ile kalıp üretimi olarak standart üretimlerin yanı sıra müşterilerinin özel isteklerine de çözümler üretmekte olup, sipariş bazlı kalıp üretimi veya ürün siparişine göre kalıbı imal edip, nihai ürünün enjeksiyon imalatını gerçekleştirebilmektedir.

20 yılı aşkın bir süredir plastik tesisat konusunda tecrübeli, profesyonel bir çalışma ekibi olarak bir araya gelmiş bir kurumuz.
Özellikle plastik tesisat konusunda sektöre katmış olduğumuz bir çok ürge çalışması bulunmaktadır. Tesisat sektörüne yön veren bu çalışmalarımız. Tesisat kültürünüde geliştirmiştir.  Pipefit ailesi olarak önceliğimiz, Müşterileri ile işbirliği içerisinde çalışarak, oldukça rekabetçi, hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine, sağlam, güvenilir bir yer edinen firmamız, plastik boru ek parçaları üreten sanayi fabrikaları için, kalıp tasarım ve plastik kalıp yapım konusunda tek adımlık çözümler sunmaktadır.